18. 9. 2022

Pokud v uvedených řádcích spatřuje někdo něco proruského, tak je buď blázen nebo kolaborant | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Odmítám se nechat vydírat Evropskou unií ve stylu „když vy nám nedáte levnou elektřinu, my vám zavřeme kohouty s plynem a ropou“.

Odmítám platit Číně, Saudské Arábii či komukoliv jinému dvojnásobek až trojnásobek ceny za ideologické očištění ruského plynu a ropy.

Odmítám se v tak zásadní věci, jako je zajištění dodávek plynu do ČR v topné sezóně, spolehnout na německé obchodníky.

Odmítám tvrzení, že zajištěním přímých dodávek plynu z Ruska financujeme Putinovi válku na Ukrajině. Za situace, kdy přímé dodávky z Ruska nadále směřují do Itálie, Rakouska, Maďarska, Slovenska a dokonce na Ukrajinu (!!!) je takové tvrzení zcela absurdní.

Odmítám dodávat námi vyrobenou elektřinu na lipskou burzu, a přenechat většinu profitu z přeprodeje této strategické komodity zahraničním obchodníkům.

Odmítám prostřednictvím emisních povolenek financovat americké a německé penzijní fondy.

Odmítám, aby naši občané měli nejdražší elektřinu na světě.

Odmítám si nechat zavřít pusu zastropováním cen, jež nepřinese nic, kromě masivního zadlužení naší budoucnosti a rapidního nárůstu již tak rekordní inflace.Odmítám zbytečně utratit 80 miliard za nákup F-35, 74 miliard za marginy na lipské burze, 11 miliard ročně za vakcíny Pfizer či 200 miliard ročně na obnovu Ukrajiny, na níž se české firmy nebudou nijak podílet.

Odmítám zaplatit PR agentuře za zlepšení komunikace státu 24 milionů, když stejný den potkám mladého kluka, jemuž na invalidní vozík, jenž stojí 95.000 stát přispěje pouze 21.000.

Odmítám, aby důchod českých seniorů nestačil na zaplacení záloh za elektřinu a plyn, natožpak na důstojný život.Odmítám naši servilitu a poníženost vůči Bruselu. A vůči komukoliv jinému.

Odmítám, aby naši politici byli pouhými loutkami v rukou mocných finančních skupin.

Odmítám přihlížet devastaci naší země ze strany této vlády.

Pokud se výše uvedených řádcích spatřuje někdo něco proruského, tak je buď blázen nebo kolaborant.

Chci prosperující, bezpečnou, suverénní a svobodnou Českou republiku. A se svým týmem jsem připraven tuto vizi zrealizovat.

Je tady někdo také PRO?

Odkaz na Facebook: Jindřich Rajchl