8. 9. 2022

Dalším významným řečníkem na nedělní demonstraci bude pan Ondřej Dostál | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Dalším významným řečníkem na nedělní demonstraci bude pan Ondřej Dostál.

Excelentní právník a vysokoškolský pedagog, jenž s neuvěřitelnou bravurou a inteligencí ničil v posledních dvou letech jednu covidovou lež za druhou.

Kombinace Ondrova nadhledu a ostrovtipu je vždy zárukou naprosto brilantního projevu. A já jsem si zcela jist, že jeho projev bude jedním ze zlatých hřebů nedělního odpoledne.

S ohledem na to, že tato osobnost nevystupuje na demonstracích příliš často, považuji za velkou čest, že coby jeden z úvodních signatářů Charty 2022 přijal pozvání na naši demonstraci s tím, že promluví a osobně podpoří naše knadidáty do Senátu.

Co říkáte na sestavu Jiří Beran, Jana Zwyrtek Hamplová, Ondřej Dostál, Tomáš Nielsen, Ivan Noveský a henten Rajchl, co o něm pořád píše taký ten Vidlák od Znojma? 🙂

To nezní úplně špatně, ne?

Mimochodem jsem zvědav, jestli i z těchto jmen dokáže mainstream vykouzlit proruské populisty, jež se snaží zmanipulovat proputinovsky orientované účastníky demonstrace, jež patří k jeho páté koloně. 🙂

Začínají být zoufalí. Cítí, že se každým dnem blíží konec jejich hrůzovlády.

Přijďte nám v neděli pomoci udělat další krok k naplnění tohoto cíle!

Vidíme se 11.9. ve 14.00 na Staromáku!

P.S: Dnes v 18.00 budu vystupovat v Hradci Králové v Adalu. Už asi víte, že Hradec je mé rodné město, tak doufám, že mě příjdete podpořit. Třeba dorazí i nějací mí spolužáci ze základní školy a z gymplu. Každopádně se na vás moc a moc těším!

Odkaz na Facebook: Jindřich Rajchl