5. 9. 2022

Je mi upřímně líto pana premiéra, že se, z nedostatku argumentů, musel uchýlit k nálepkování | Ivan Noveský

Od Jan Rzounek

Je mi upřímně líto pana premiéra, že se, z nedostatku argumentů, musel uchýlit k nálepkování.

Ale nálepkovat více než 75.000 občanů přítomných na demonstraci (a dalším deseti, možná statisícům sledujících demonstraci online), kterým není lhostejný osud České republiky a kteří proto obětovali krásný sobotní den, to je opravdu výkřik zoufalce. Ostatně, pan premiér, jako velmi vzdělaný muž, specialista politolog, nejlépe ví, že nálepkování, stejně jako facka, není argument, ale bezradnost z neschopnosti řešit věci.

Opravdu je mi ho líto, že když nemá argumenty proti námi (Energie není luxusní zboží), opakovaně vládě, navrhovaným osvědčeným a zákonným řešením na zlikvidování nesmyslně šíleně vysokých cen energií a snížení inflace, musel se uchýlit k primitivnímu nálepkování.

Pokud by však „česká“ vláda konečně začala vnímat a nebála se realizovat všechna naše řešení na zachování koncové ceny české elektřiny do 4,- Kč/kWh a koncové ceny amerického či ruského plynu do 15,- Kč/m3, která vycházejí nejen z mnohaleté praxe, ale i z řádných propočtů, pak klidně unesu i nálepkování, protože bude šance zachránit české lidi, český průmysl, české zemědělství a českou ekonomiku.

Je mi osobně úplně jedno, zda mě budou nazývat „americkým švábem“ či „ruským broukem“ (nebo jak všichni ti trollové, elfové a další, nazývají lidi, kteří mají rádi svoji vlast) pokud nám Američané či Rusové dodají zemní plyn do 10,- Kč/m3 (kontrakty na plyn za německé, rakouské a maďarské ceny tj. 5-6,- Kč/m3 jsme měli k dispozici ještě v lednu 2022, to však vláda zmařila), protože to může zachránit naši Českou republiku.

Je mi osobně úplně jedno, zda mě budou nazývat „americkým švábem“ či „ruským broukem“, pokud budou čeští občané, český průmysl a české zemědělství dostávat českou elektřinu za české ceny.

Děkuji všem, kterým není lhostejný osud České republiky a kteří přišli či sdíleli demonstraci. Děkuji organizátorům, zdravotníkům (jmenovitě sestřičce z Bruntálu!) a Policii ČR, že dokázali tak perfektně zvládnout tak obrovskou účast a hladký průběh celé akce.

Slibuji, že pokud mi občané Mělnicka a části okresu Praha- Východ (senátní obvod č.28) dají svůj hlas, jejich jménem prosadím v Senátu zákony, které zamezí, jednou pro vždy, okrádání České republiky a všech českých občanů zločinnými cenami energií, PHM, potravin a dalšími, inflaci podporujícími, „úspěchy“ této vlády.

Odkaz na článek: „První den našeho vítězství.“ Desetitisíce lidí žádaly demisi vlády – Seznam Zprávy

Odkaz na Facebook pro mobil: Ivan Noveský