17. 8. 2022

Přitápíme pod kotlem! Konec tohoto pracovního týdne budeme opět cestovat po celé zemi s našimi spanilými jízdami | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Přitápíme pod kotlem!

Konec tohoto pracovního týdne budeme opět cestovat po celé zemi s našimi spanilými jízdami, ovšem tentokrát v super silných sestavách.

Hned ve středu 17.8.2022 to bude setkání s naším kandidátem do Senátu, panem ředitelem ZŠ Troubky Petrem Vránou, kterého přijedu podpořit nejen já osobně, ale i speciální host Jana Zwyrtek Hamplová! Začínáme v 18.00 v penzionu U Kapličky, Břetislavova 3, Olomouc – Řepčín. Srdečně zvu všechny naše podporovatele z Olomoucka i okolí – s Petrem a Janičkou to bude určitě stát za vidění!

Následující den, tedy ve čtvrtek, vyrážíme s 1. místopředsedou strany a kandidátem do Senátu za Jihlavu Tomášem Nielsenem do Českých Budějovic. Sejdeme se s Budějovičáky v 18.30 v restauraci U Korbelů, A Trägera 85.

No a naši tour zakončím v pátek v Dobechově u Kaplice, kde se setkám s místní komunitou podporovatelů v 18.30 na adrese Dobechov 4.

Zářijové volby nám nabídnou nejen možnost vyslat do Senátu opravdu excelentní odborníky a poctivé lidi, kteří budou bojovat za práva nás všech i našich dětí, ale z mého pohledu budou i referendem o současné vládě.

Pojďme udělat vše pro to, aby pětidemolice dostala na frak jak v komunálu, tak i v senátních volbách. To je dokonale rozklíží.

Rozkaz zní jasně – nesmí projít za žádnou cenu!

Odkaz na příspěvek na Facebooku: Jindřich Rajchl