16. 8. 2022

Chtěl bych poděkovat všem lidem, kteří s námi budují naší stranu PRO | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Dnešní příspěvek nebude o tom, co nás trápí, nýbrž o tématu, které jsem nakousl v sobotním příspěvku. O tom, aby člověk přes všechnu pěnu dní nezapomněl na to nejdůležitější – tedy se občas zastavit a poděkovat těm, kteří dnes a denně zcela nezištně pracují pro dobro naší země.

Chtěl bych proto poděkovat všem lidem, kteří s námi budují naší stranu PRO. Kteří pochopili, že nejsme skupinka farizejských vyžírků, jež se snaží urvat moc pro sebe, případně pro ty za oponou, kteří je ovládají. Nýbrž že jsme parta lidí, kteří chtějí do vedení téhle země vrátit selský rozum, poctivost, odpovědnost a odbornost. Jsou to tisíce a tisíce hodin, které už lidé v naší straně na úkor svého volného času zcela zdarma odpracovali. A do další porce práce jsou připraveni se vrhnout.

Velké díky jim všem i našim rodinám za to, že chápu pro co, jsme se rozhodli a dávají nám neskutečnou porci podpory a tolerance. Rád bych všechny ty lidi vyjmenoval, ale za prvé je jich strašně moc a za druhé bych určitě na někoho zapomněl a to by mi bylo fakt líto. Takže celé rodině PRO vzkazuji – DĚKUJU, jste nejlepší!

Chtěl bych poděkovat panu profesorovi Beranovi za to, že i přesto, že si chrání své soukromí a nepotřebuje se rozhodně nikde angažovat, se rozhodl otevřeně podpořit jak naše kandidáty do senátu, tak i celou naši stranu. Hluboce si ho za to vážím. A nejen za to. Má můj neskonalý respekt za to jak skromným a lidsky čistým člověkem zůstal i přes všechno, co umí. A ještě větší za to, že se nenechal odradit lživou a štvavou kampaní vůči své osobě a stále za námi stojí.

Chtěl bych poděkovat Janě Zwyrtek Hamplové. Tuhle babu já prostě miluju. Co si řekneme, to platí, nebojí se ani čerta, chytrá je jak liška a maká jako šroub. Neohlíží se doleva ani doprava a prostě dělá to, co považuje za správné. Bude fantastickou senátorkou – tím jsem si naprosto jistý. Naprosto respektuju, že se rozhodla zůstat nestraníkem, protože to tak prostě cítí. Já ji ale beru už jako svoji sestru a budu za ní stát v jakékoliv situaci. Moc si vážím její podpory všem našim kandidátům do Senátu – u některých to vyžadovalo opravdu nemalou osobní statečnost. Ale Jana a statečnost, to jsou v podstatě synonyma. Doufám, že budu mít šanci jí to oplatit i v jiných politických bitvách.

Těch jmen by ještě bylo asi tisíc, ale přesto musí zmínit aspoň některé – naše kandidáty do Senátu – Tomáš Nielsen, Ivan Noveský, Petra Rédová, Jarda Telecký, Petr Vacek, Petr Vrána a Hanka Zelená. Všichni se vrhli naprosto po hlavě do kampaně a dřou jak koně. Každý z nich by si zasloužil v Senátu být. Respektive naše země by si v Senátu zasloužila takové lidi.

Nesmím zapomenout ani na kolegy, kteří nám neskutečně pomáhají v boji s tou šílenou hydrou, která vytrvale pracuje na destrukci naší země – Zuzka Krátká ze SMISu, chodící právnická encyklopedie Vladana Vališová, nebojácná Soňa Peková, hlídač mého mentálního zdraví Tomáš Lukavec, severomoravská letka Radan Gocal a Láďa Peš a pak ti nejmenovaní, kteří neskutečně pomáhají, ale nemohou být vidět.

A přestože jsem výše napsal, že nebudu jmenovat nikoho z PRO, tak jednu výjimku udělat musím – je to Alenka Maršálková, bez jejíž neúnavné práce bychom to fakt nedali.

Největší poděkování ale patří vám, kteří čtete tyto řádky. To vaše energie a vaše práce dělají z PRO to, čím je. V Barceloně mají na stadionu Nou Camp krásný nápis – „més que un club“ – „více než klub.“ Díky vám všem je PRO víc než politickou stranou – je skupinou úžasných lidí, kteří milují tuhle zem a kteří jsou připraveni ji uchovat pro své děti takovou, jakou jsme ji znali my. PRO je jedna velká rodina všech Čechů, Moravanů a Slezanů, kteří udělají vše pro to, aby se Česká republika nerozplynula v evropském homogenním prostoru a aby neskončila zmítaná v chudobě a válce.

Píšete mi, že vás za sdílení mých článků blokují, ale že je stejně budete sdílet dál. Narážím na stále větší počet lidí, kteří se o PRO dozvěděli od někoho z vás nebo z letáků, které rozdáváte. Nabízíte nám reklamní plochy, tisknete pro nás plakáty, bannery, trička a čepice, pečete a vaříte pro návštěvníky našich spanilých jízd a ještě mi posíláte spoustu inspirativních nápadů.

A tak jsem se řekl, že vám asi nejlépe mohu poděkovat tím, že jeden z těchto nápadů zrealizuji. Mnoho z vás mi řeklo, či napsalo, že jednak mnoho lidí nemá FB a že naše odborné debaty jsou skvělé, ale lidi by potřebovali krátké a stručné vysvětlení hlavních problémů naší země. Tudíž jsem se rozhodl na tato vaše doporučení zareagovat a v příštích dnech budu nahrávat kratší (cca 5 minut) videa na YouTube, de se pokusím stručně a jasně definovat klíčové problémy naší země a zároveň nastínit řešení, které navrhujeme my v PRO.

Videa budu publikovat na YouTube kanálu naší strany, jenž naleznete zde: Strana PRO na YouTube

Vím, že vám ani nemusím říkat, abyste je šířili dál – jsem si jist, že se do toho po hlavě vrhnete! Jen prosím klikněte na ten YouTube link výše a zmáčkněte tlačítko „odebírat“ a následně na zvonečku nastavte „vše“ – aby vám už nic neuniklo. Ostatně až mě zablokuje FB, tak se přesunu tam. 🙂

První video se pokusím nahrát už dnes večer.

Tak snad vám tahle moje reakce na vaše přání udělá aspoň trochu radost a při pondělku vás potěší. A abych nezapomněl, musím poděkovat všem těm, kteří nám přispěli finančně – byť i stokorunou. Momentálně používáme tyto prostředky zejména na financování kampaní našich kandidátů do Senátu. Přičemž považuji za důležité zmínit, že každý z nich do svých aktivit vkládá i svoje vlastní peníze.

Pokud byste ještě chtěli a mohli přispět a pomoci nám dostat tyto úžasné osobnosti do Senátu, tak prosím na tento transparentní účet: 7412398029/5500

Každý váš příspěvek nejenom pomůže všem našim kandidátům, ale zejména nám trvale umožňuje nám jednu věc – nevázat se na velké finanční skupiny a zůstat svobodní v tom, co děláme a chceme zrealizovat:

  • PRO práva našich občanů
  • PRO suverénní Českou republiku
  • PRO vaše peněženky
  • PRO život bez války
  • PRO naše lidi

Koukám, že jsem z toho krátkého zamyšlení zase udělal skoro diplomovou práci. 🙂 Ale přesto doufám, že si z něj odnesete můj klíčový vzkaz – že vám všem neskutečně děkuju, že jste PRO!

Jste mým motorem, mou inspirací a především mým obrovským závazkem vaši důvěru nezklamat.

Odkaz na příspěvek na Facebooku: Jindřich Rajchl