11. 8. 2022

ŽIVÝ PŘENOS dnes 11.8.22 od 19:00. Pozvání přijali Ilona Švihlíková, Vladimír Pikora a Tomáš Balvín. Výše inflace, dopady na průmysl, zemědělství, služby, ostatní podnikatelské sféry, české domácnosti, hypotéční splátky. Babišova, Fialova či Putinova drahota? | Jindřich Rajchl

Od Jan Rzounek

Odkaz na záznam diskuze: ZDE

Již dnes večer vás čeká další extrémně zajímavá odborná debata.

Po mnoha pozitivních ohlasech na diskuse o svobodě slova, o tématu obchodu s vodou a fenomenálním úspěchu energetické debaty vám dnes v 19.00 nabídneme oblast, jež logicky vzbuzuje zejména v současné době největší pozornost – samozřejmě se jedná o ekonomiku.

Budeme se bavit o důvodech astronomické výše inflace, o tom jaké má dopady na průmysl, zemědělství, služby, ostatní podnikatelské sféry, ale zejména na české domácnosti. Co bude znamenat pro výši hypotéčních splátek po skončení sjednaní fixace. Samozřejmě, jak už je u PRO zvykem, zkusíme navrhnout i řešení, jak z této krize ven.

Pokud vás tedy zajímá, zda v současné době jedná o Babišovu, Fialovu či Putinovu drahotu, co pro nás může znamenat a co můžeme udělat, abychom se z ní, co nejrychleji dostali, tak se nezapomeňte večer dívat na FB PRO, či můj osobní profil, případně na náš youtube kanál Strana PRO, kde vám debatu rovněž zprostředkujeme.

A to nejlepší na závěr – složení hostů. Pozvání do naší odborné debaty totiž přijali paní doc. Ilona Švihlíková, Vladimír Pikora a ekonomický expert strany PRO Tomáš Balvín. Už jen tato jména zaručují nejen extrémně vysokou odbornou úroveň, ale především to, že se bude hovořit na rovinu, bez zbytečných obalů či politické korekce.

A jako vždy vám nabídneme možnost se našich hostů v průběhu přenosu ptát na cokoliv, co vás zajímá.

Já osobně se na tuhle událost neskutečně těším a pevně doufám, že i vám se bude líbit stejně, či možná ještě víc než naše debata o energiích, která už dosáhla na různých kanálech více než 250.000 zhlédnutí!

Takže všichni, kdo jste PRO, večer v 7 tady u mě – Jindřich Rajchl

Odkaz na článek: ZDE